KOŠÍK JE PRÁZDNÝ

 

CZ

 

 

 

 

PŘIHLÁŠENÍ

  |  

REGISTRACE

 

Rose sweet dream

Celá tato řada nápojů a potravin FOOD & DRINKS obsahuje růžový olej, růžovou vodu a růžové okvětné lístky.
Díky bulharskému řemeslnému zpracování a orientální smyslnosti potraviny a nápoje z růží jsou neuvěřitelným zážitkem pro všechny smysly.
Moc a vlastnost přírodního růžového oleje co se ukrývá v okvětních lístcích královny květin - bulharské růže - byla známá již od starověku. Po celá staletí byl růžový olej používán k poskytnutí léčby a dosažení harmonie, romantiky a radosti. Vzhledem ke svým zázračným účinkům na lidský organismus, je tento vzácný olej široce používán v kosmetice, parfumerii, farmacii a má čestné místo v kulinářství.
Růžová voda a růžový olej jsou osvědčenou metodou pro udržení bezchybně krásné pleťí. Vzhledem ke svým trávícím podporujícím, protikřečovým, protizánětlivým a antimikrobiálním účinkům jsou tyto potraviny pokušením a je to skutečný balzám pro lidské tělo.
Avantgardní kombinace, která rozmazluje chuťové buňky a zároveň spojuje poslední výzkum předních japonských odborníků v Nutricosmetics, zaměřený na  možnost dosažení krásu přes výživu. Zkrášlovací potraviny jsou obohaceny přísadami zajištujícími po strávení krásnou pleť, přírodní silice pronikají skrze póry na kůži a produkují vůni, která trvá po dobu až 6 hodin.

 

 

Přírodní nápoj s obsahem růžové vody ROSE NATURAL DRINK sklo 250ml

Přírodní nápoj s obsahem růžové vody.Výjimečně chutný nápoj, který zlepšuje pohyblivost střev, dodává tělu energii, zlepšuje jeho obranyschopnost a pomáhá uvolňovat toxiny z těla.

57,01 Kč

Cukrovinky ROSE OIL PERFUME CANDIES 100g
Mají nezapomenutelnou chuť a vůně a Vás přinutí mlsat znovu a znovu… Nečekaným bonusem je krásná vůně růžového oleje, která se postupně uvolňuje kůží.
67,- Kč

Bonbony s obsahem růžového oleje a okvětných lístků růži ROSE OIL DELIGHT 200gr
Tradiční bulharská pochoutka kombinuje chuť tureckého medu a jemné růžové aroma, jaké nenajdete v žádné jiné cukrovince. Užijte si pocit božského prožitku s každým soustem, harmonický vztah snoubící decentní sladkost a okouzlující chuť.
77,- Kč

 


ELLEMARE s.r.o.
Pančava 242 76001 Zlín 1
IČ: 03667766 DIČ: CZ03667766
Obchod ELLEMARE COSMETICS
Pančava 242 76001 Zlín 1
Otevřeno Po-Pá od 8.00 do 17.00
Až 17 parkovacích míst u prodejny.
Bezbariérový přístup.


KONTAKTNÍ ÚDAJE
E-shop:
objednávky a reklamace ellemare@ellemare.eu
+420 603840583 Whats App

Velkoobchod ellemare@ellemare.eu
Kariéra e.sujanova@ellemare.eu

RYCHLÝ KONTAKT

 
 
 

code
 
 

U nás můžete zboží zaplatit mnoha způsoby:


Dobírkou při převzetí zboží | Platební kartou a v hotovosti v sídle firmy | Bankovním převodem | ONLINE platební kartou ihned po potvrzení objednávky

   
Copyright © 2021, ellemare.eu

Obchodní podmínky | GDPR | Právo na odstoupení od smlouvy | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Reklamační řád